Atsauksmes par mums

Atstāt atsauksmi 

Atsauksme

 

"Хочу выразить огремнейшую благодарность доктору Mārītei Semjonovai и всей команде за превосходную реабилитационную работу с моим отцом. После инсульта у него была парализована левая сторона и нарушена речь. Всего за 20 дней команда волшебников поставила его на ноги. Доктора сделали невозможное.  Спасибо Вам огромное за Ваш труд, за Ваше чуткое отношение к пациентам. Мы безумно Вам благодарны."

Natālija Makuševa (Facebook)

Atsauksme

 

"Я здесь впервые. И мне нравиться. Весь персонал общительный и дружелюбный, терпеливый."

Оксана Кузнецова (Google Review)

Atsauksme

 

"В очередной раз посетили Яункемери-любимый санаторий. Я предложила сыну(9 лет) и через день мы уже заселились. С раннего утра субботы до позднего вечера воскресенья. Программа Экспресс Курэ. Еда-как всегда на высоте, процедуры, как обычно согласованы по времени, чтобы ходить вместе с ребенком в одном направлении-в бассейн так в бассейн-в солевую пещеру-так солевую, спасибо Елене Тимофеевой за проделанную работу. Спасибо Кристапу зп гимнастику на мечах, Елене со Светой за водный процедуры, поварам и официанткам за вкусную, ресторанную еду, и даже за полдник в пакетике. Я приехала вся больная и замученная, уезжала умиротворенная, расслабленная. И это всего за 2 дня. А дней 5-10-это про сказка мечта!!! Спасибо!!!"

Irina Gnedova (Google Review)

Atsauksme

 

"Kaut mazu prieku dāvināt ikvienam,

Kaut reizēm sīkāks tas par gliemežvāku.

Tāds atrodams caur visām mūža dienām,

Ik mirklis citiem dotais svētīt nāks.

Mīļš Paldies visam Jaunķemeru kolektīvam par labu darbu, māsiņām, sanitārēm, apkopējām. Novēlu visiem darbiniekiem, labu veselību un darba sparu turpmāk. PALDIES!"

 

Sanita Sarlane (Facebook) 

Atsauksme

 

"Pirmā pieredze, -ļoti pozitīva. Iesaku, ja vēlaties izrauties no ikdienas darbiem un dažas dienas veltīt savas veselības labā. Jārēķinās, ka vienkārši slinkot tur nesanāks, jo aktivitāšu plāns ir diezgan saspringts. Izbaudiet! "

Aija (Google Review)

Atsauksme

 

"Ļoti brīnišķīga pieredze! Katrs darbinieks savā īstajā vietā! Ar apbrīnu vēroju meitenes, kuras strādā ēdnīcā un ir laipnas un čaklas kā bitītes! Viss notiek precīzi pa laikiem! Un klientiem patiesi slinkot nav laiks- jālutina sevi visas dienas garumā! Paldies par visu!❤️"

Agnese Voicehovska (Facebook)

Atsauksme

 

"Vēlos izteikt pateicību savā un savu  kolēģu pedagogu vārdā par Jūsu vadīto iestādi. Pavadījām jauku un veselīgu nedēļu no 12.07-16.07. Priecājamies, ka iestādē strādā tik laipni un interesanti darbinieki. Ārsti ļoti uzmanīgi izpētīja slimības vēsturi un pielāgoja vislabākās ārstēšanas metodes. Šogad jaunās treneres bija ļoti radošas.
Interesantie vingrojumi sagādāja prieku darboties. Ar laipnām administrācijas darbiniecēm  varējām vienoties par mums vēlamiem nodarbību laikiem. Un šie garšīgie un daudzveidīgie ēdieni ir baudāmi tikai Jaunķemeros! Oficiantes vienmēr mūs laipni sagaidīja un apkalpoja. Esam atpūtušās un uzlabojušas savu veselību. Liels paldies!
Jana Austena
Diāna Reke,
Dace Frīdenberga,
Inara Plūme."

Jana Austena (Facebook)

Atsauksme

 

"Arī Jelgavas pilsētas slimnīcas mediķi izbaudījuši Jaunķemeru sanatorijas iespējas uzlabot veselību!!! Arī es!!! Paldies, Jums!! Pabiju jūsu iestādē maija beigās! Pēc 8 mēnešu spraiga, dinamiska darba šogad Covid 19 nodaļā, saņēmu pozitīvu, atbalstošu lādiņu savai veselībai pie Jums!!! Liels paldies, visam Jūsu kolektīvam!!!!!!"

Olita Neretniece (Facebook) 

Atsauksme

 

"Fantastiska vieta, darbinieki un viss ko var tur baudīt! Man smaga muguras trauma, bet mani kā zīdainīti tutināja, lutināja un nejutos negaidīta!"

Ērika Krimska (Facebook)

Atsauksme

 

"Ļoti labi un zinoši speciālisti. Par bērna muguru un stāju uzzināju vērtīgu informāciju. Ļoti centīgi fizioterapeiti, kas māca bērnu pareizi vingrot."

Evita Kromule (Facebook) 

Atsauksme

 

"Kad cilvēks ir pārguris vai izdedzis, var jau likties gultā un gulēt, un dusmoties uz visu pasauli. Bet ir vēl daudz variantu, kā atgūt spēku. Mēs ar māsīcu nolēmām šo nedēļu beidzot veltīt savai veselībai un labsajūtai. Devāmies uz KRC Jaunķemeri, kur skolotājiem un mediķiem ir atlaižu programma. Esam tik ļoti pateicīgas visam kūrorta kolektīvam: dakteriem, medmāsiņām, procedūru māsiņām, treneriem, ēdinātājiem, apkopējām, administrācijai, apsargiem par laipnu attieksmi pret visiem, kuri vēlas atgūt spēku šajā Covid-19 laikā. Mīļš paldies! "

Ina Ašaka (Facebook)

Atsauksme

 

"Отличная реабилитация и отдых!Отзывчивый персонал, квалифицированные медицинские специалисты, вкусная и разнообразная еда. Бассейн с морской водой, соляная комната, слинг терапия, различные водные процедуры, фитнес, тренажёры для кардиотренировок и много других занятий для восстановления здоровья и улучшения настроения! Рядом пляж, благоустроенный для детей и взрослых. Очень красивый ландшафтный дизайн территории вокруг реабилитационного центра. Видно, что здесь работают высококвалифицированные специалисты своего дела, которые делают всё возможное для улучшения нашего здоровья и прекрасного отдыха!

 Anna Buslajeva (Facebook)

Atsauksme

 

"Sveicināti mīļie draugi, arī es visu šo šogad izbaudīju un esmu ļoti pateicīga šī centra darbiniekiem, jo biju paredzējusi braukt uz Gruziju, bet par cik situācija valstī ir kā ir, devos uz Jaunķemeriem, viss bija super....."

Larisa Kalveite (Facebook)

Atsauksme

 

"Реабилитация в центре Jaunkemeri помогла мне выдержать сложный момент в жизни (после автоаварии и перед защитой квалификационной работы). Очень благодарна!"

Larisa Dor (Facebook)

Atsauksme

 

"Прекрасный санаторий! После тяжелейшего инсульта у моего мужа,врачи санатория помогли ему встать на ноги, хотя ему говорили другие врачи что будет лежать на кровати. Действительно компетентные специалисты. Вежливый и отзывчивый персонал. Спасибо вам!"

Svetlana Mitina (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju septembra beigās un man patika viss. Personāls atsaucīgs, procedūras burvīgas, ēdināšana ideāla, nogurums dienas laikā patīkams. Dienas pirmā puse aizņemta pilnībā, bet vakarus var pavadīt pēc saviem ieskatiem - vienkārši pastaigas gar jūru, filmu vakari vai dejas... Viss, ko var vēlēties savai atpūtai. Liels paldies Jaunķemeriem."

Sarmīte Pudenko (Facebook) 

Atsauksme

 

"Biju šoruden pirmo reizi un sapratu, ka braukšu katru gadu. Iesaku visiem, mīlēt sevi un palutināt vismaz 1x gadā. Ļoti jauks un patīkams personāls. Lieliska dabā, procedūras un cilvēki. Paldies."

Vivita Zvirgzdiņa (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju tur pirmo reizi, bet esmu sapratusi, ja atgriezīšos, atpūta tur nav, bet darbs ar sevi gan, un mani tas priecēja, personāls profesionāli pielieto savas zināšanas"

Solvita Malina (Facebook) 

Atsauksme

 

"Apmeklēju nodarbības grūtniecēm-vingrošana, baseins, joga. Nodarbības man patīk, vienīgi patālu sanāk braukāšana. Vislabāk patīk JOGA, jo man ir grūti atslābināties, nomierināties un uzlādēties un tās ir tās nodarbības kur tas reāli sanāk, paldies. Arī nodarbības ar Linu rada patīkamas sajūtas un pozitīvu noskaņu."

Marika Reine (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju ar māsu 2ned.atpakaļ...paši labākie vārdi par ārstiem, fizioterapeitiem, personàlam...visam personālam lielais paldies p.s ēdienkarte ļoti pārdomāta un daudzveidīga, garšīga paldies čaklajām saimniecītēm un foršajām meitenēm."

Daiga Saulite (Facebook)

Atsauksme

 

"Я в августе была,люблю совмещать и водные и солнечные процедуры на взморье!супер!"

Raisa Novikova (Facebook)

Atsauksme

 

"Каждый год надо приезжать обязательно. Лечение реально помогает в любом возрасте."

Helena Vlasova (Facebook) 

Atsauksme

 

"Только приехала из санатория, правда программа была "Самоактивизация", 8 дней, 7 ночей. Отдохнула отлично! Очень насыщенная программа. Благодарна всем работникам санатория."

Lenasky Lenasky (Facebook)

Atsauksme

 

"Отдыхала мне понравилось! Впрочем, кто зачем едет, и кто, что хочет видеть! Персонал прекрасный, процедуры тоже!"

Mila Sergeja (Facebook)

Atsauksme

 

"Совсем рядом море.воздухом не надышаться!!!очень внимательный персонал.врачи!Врач Berziņa дала много нужных рекомендаций!очень хорошие процедуры!!!питание нас тоже порадовало!Мы были на Пасху и на завтрак было праздничное меню!!!мы остались довольны отдыхом!!!"

Tamara Ivanova (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju pie jums novembra beigās uz programmu ,,Vesela mugura''. Man ļoti patika. Paldies jaukajiem speciālistiem. Man tā noteikti būs jau katra gada tradīcija apmeklēt Jaunķemerus"

Sandra Siliņa (Facebook)