Mēs turpinām darbu!

Mēs esam gatavi uzņemties rūpes par Jūsu veselību!
Mēs turpinām darbu!

Mēs esam gatavi uzņemties rūpes par Jūsu veselību!

Rehabilitācijas centrs „Jaunķemeri” ir daudzprofila rehabilitācijas centrs, kas savā ikdienas praksē apvieno mūsdienu rehabilitācijas tehnoloģijas ar vēsturiskām kūrorta ārstēšanas tradīcijām – dūņu un minerālūdens procedūrām. Mūsu centrā rūpes par pacientiem uzņemas plaša multiprofesionāla komanda - ārsti, funkcionālie speciālisti, māsas, aprūpētāji un, protams, arī virkne tehnisko darbinieku.

Centrā šobrīd ir pieejami visi pakalpojumi, kas ir attiecināmi uz veselības aprūpi! Vietu skaits šobrīd ir stingri ierobežots, tāpēc lūdzam veikt rezervācijas laikus!

Protams, joprojām ir spēkā iespēja saņemt medicīnisko rehabilitāciju pēc individuāli izstrādāta plāna, kā arī veselības veicināšanas programmas! Ir gadījumi, kad, lai saglabātu cilvēka funkcionālās spējas, rehabilitācijas procesu nedrīkst atlikt uz vēlāku.

Mēs vienmēr ievērojam visas izvirzītas prasības, bet šobrīd jo īpaši! Nodarbības tiek veidotas mazākas grupās, ievērojot distanci, koriģējam ēdnīcas darba laiku, lai veicinātu distancēšanās iespējas ēdienreižu laikā. Personāls strādā izmantojot individuālos aizsarglīdzekļus, kā arī pacienti ievēro sejas masku režīmu. Protams, nemaz nerunājot par telpu dezinfekciju.

Centrs strādā karantīnas režīmā, proti, pacientus apciemot pagaidām nav iespējams!

Iesakām mūsu pacientiem starp nodarbībām un procedūrām aktīvi baudīt Jaunķemeru mežu un jūru, atpūtina prātu un uzņemt daudz svaiga gaisa. Jo, kur vēl labāk pavadīt šo bažīgo laiku, ja ne tuvu pie dabas un profesionāļu uzraudzībā!?

Lai pieteiktos medicīniskajai rehabilitācijai - zvani vai raksti:
Rezervācijas nodaļa
+371 67733522, 26386222
[email protected]