Izbaudi procedūras pie mums - nakšņo mājās

ambulatorie pakalpojumi

Ārstnieciskā minerālūdens vannas, dūņu procedūras, masāžas, limfordrenāža, slinga terapija, zemūdens masāžas, visdažādākās fizikālās terapijas metodes, kas spēj mazināt sāpes, normalizēt nervu sistēmas tonusu, veicina brūču sadzīšanu un vēl, un vēl… Vai zinājāt, ka katram ir iespēja saņemt procedūras un rehabilitācijas pakalpojumus “Jaunķemeros” arī ambulatori bez uzturēšanās (nakšņošanas) – saplānot savu dienu, lai tā būtu piepildīta ar procedūrām, bet vakarā patīkamā nogurumā atgriezties mājās? Lai šo pakalpojumu saņemtu, jāveic vien pāris soļu:

1.solis 

Nepieciešams saņemt nosūtījumu no ģimenes ārsta vai cita speciālista (kardiologa, rehabilitologa, internista u.tt.), kurā būtu norādīta procedūra, problēmzona, vēlamais procedūru skaits. Ja ģimenes ārsts vai cits speciālists šobrīd nav sasniedzams, nosūtījumu var izsniegt arī kāds no “Jaunķemeri” ambulatorajā klīnikā strādājošiem internistiem.

2.solis

Sazinieties ar KRC “Jaunķemeri” ambulatorās klīnikas reģistratūru, zvanot uz tālruni 26631659,  veiciet rezervāciju pirmajai procedūru dienai. Sadarbojamies arī ar visām apdrošināšanas kompānijām.

3.solis

Dodieties uz rehabilitācijas centru noteiktajā laikā un saņemiet pakalpojumus, kuri veselībai tieši šobrīd ir visvairāk nepieciešami! Ja nepieciešams iziet procedūru kursu, ierodoties rehabilitācijas centrā, reģistratūras darbinieks palīdzēs saplānot arī pārējās procedūru reizes.

Gaidīsim!