Ambulatorās klīnikas pakalpojumi

Ambulatorā klīnika Jaunķemeri

Esiet laipni aicināti Jaunķemeru ambulatorajā klīnikā! 

Rehabilitācijas centra „Jaunķemeri” ambulatorā klīnika sniedz pacientam iespējas saņemt speciālistu konsultācijas, piedāvā diagnostikas iespējas, kā arī iespēju ambulatori saņemt rehabilitācijas pakalpojumus un Jūrmalas kūrortā slavenās balneo – dūņu procedūras. Klīnika strādā katru dienu, bez garām rindām, ar rehabilitācijas centram raksturīgo mierīgo atmosfēru, profesionāli un pacientam draudzīgi.

Cienījamie pacienti!

Rehabilitācijas centrā Jaunķemeri tiek nodrošinātas speciālistu konsultācijas un izmeklējumi, taču COVID-19 izplatības risku mazināšanai, šobrīd nav pieejamas procedūras pacientiem, kas tās apmeklē ambulatori, kā arī maksas ambulatorā rehabilitācija.

Klīniku var apmeklēt pacienti, kam ir vakcinācijas, pārslimošanas sertifikāts, kā arī tie tie pacienti, kam sertifikāta NAV, taču tikai pie nosacījuma, ja personai NAV elpceļu saslimšanas pazīmes vai citi Covid-19 vīrusam raksturīgi simptomi, personai NAV noteikts karantīnas vai izolācijas režīms, persona pēdējo 7 dienu laikā NAV ārstējusies stacionārā.
Apmeklējot Ambulatoro klīniku negatīvs Covid-19 tests (derīgs 72 stundas) IR nepieciešams personām, kurām ir elpceļu saslimšanas simptomi vai/un pēdējo 7 dienu laikā ir veikta ārstēšanās stacionārā un pirms izrakstīšanās nav bijis veikts Covid-19 tests.
Nosacījumi attiecas gan uz pieaugušajiem, gan uz bērniem!

Sīkāku informāciju par Ambulatorās klīnikas apmeklēšanas nosacījumiem lasiet šeit.