Svarīga informācija!

Rehabilitācijas centra apmeklētājiem un pacientiem
Svarīga informācija!

Cienījamie Pacienti un apmeklētāji!

Lūdzam iepazīties ar aktuālāko informāciju rehabilitācijas centra Jaunķemeri apmeklēšanai!

Atrodoties rehabilitācijas centra Jaunķemeri telpās, aicinām izvairīties no auduma masku nēsāšanas, to vietā lietojot medicīniskās maskas vai respiratorus. Rehabilitācijas centrs patur tiesības neielaist telpās personas, kas lieto auduma sejas maskas.

Stacionārās rehabilitācijas un veselības veicināšanas programmu pacientiem

Personām, kas ierodas saņemt stacionārās rehabilitācijas pakalpojumus (ar nakšņošanu centrā), nosacījumi paliek nemainīgi.

Iestājoties ir jāuzrāda izdrukāts vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai negatīvs Covid-19 tests, kas veikts pēdējo 48 stundu laikā un personu apliecinošs dokuments, un ģimenes ārsta vai cita speciālista nosūtījums. Tests un sertifikāts nav nepieciešams bērniem līdz 7 gadu vecumam.

***visiem pacientiem, ieejot centrā, tiek mērīta ķermeņa temperatūra, kas nedrīkst pārsniegt 37 grādus. Pretējā gadījumā pakalpojums tiek atteikts.

Ambulatorās klīnikas apmeklētājiem (ārstu konsultācijas un izmeklējumi)

Ierodoties Rehabilitācijas centrā Jaunķemeri ambulatoru pakalpojumu saņemšanai (ārstu vizītes, izmeklējumi, ambulatorā rehabilitācija, dienas stacionārs bez nakšņošanas), pirms pakalpojuma saņemšanas, katram pacientam ir jāparaksta apliecinājums par to, ka personai nav saslimšanas simptomu, nav bijis kontakts ar Covid-19 inficētu personu, nav noteikta pašizolācija vai mājas karantīna. Katram pacientam pirms pakalpojuma saņemšanas tiek izmērīta ķermeņa temperatūra. Covid-19 eksprestests netiek veikts. Lūdzam ierasties 10-15 minūtes ātrāk.

Personām, kas ieceļojušas no ārzemēm

Personas, kas ieradušās Latvijā no ārzemēm, pakalpojumus var saņemt tikai uzrādot izdrukātu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. 

Fitnesa centra apmeklētājiem

Fitnesa centrs darbojas tikai zaļajā režīmā. Pakalpojumus var saņemt tikai uzrādot izdrukātu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. 

Lūdzam būt saprotošiem!