Pirmā diena KRC "Jaunķemeri". CEĻVEDIS

Ierodoties rehabilitācijas centrā pirmo reizi, lai saņemtu rehabilitācijas pakalpojumus, dažkārt  grūtāk orientēties un saprast, kad ir laiks doties uz vizīti pie ārsta, kad var iekārtoties palātā; kad tiks sastādīts rehabilitācijas plāns un kad sāksies procedūras? Lai pirmās dienas apjukumu  mazinātu, esam sagatavojuši 8 soļu ceļvedi. Sekojiet norādēm - tas palīdzēs justies ērtāk, neapmaldīties un ar patīkamām emocijām  uzsākt KRC "Jaunķemeri" pavadīto laiku!

1. Šorīt ierados rehabilitācijas centrā "Jaunķemeri"!

2. Reģistrēšanās

Lai saņemtu rehabilitācijas pakalpojumu stacionārā, 1.stāva reģistratūrā paņemiet numuriņu un sagatavojiet uzrādīšanai:
•    Personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti);
•    Ārsta nosūtījumu medicīniskajai rehabilitācijai;

3.Iekārtošanās

Reģistrējoties jums izsniedza palātas atslēgas. Iekārtojieties ērti!

4.Brokastu laiks

Pirmajā dienā apmeklētājiem brokastis pieejamas ilgāk – līdz plkst. 11:00. Ēdamzālē uzrādiet ēdnīcas talonu, jums ierādīs vietu pie galdiņa un apkalpos. Ja jums jāievēro īpašs uztura režīms, informējiet par to savu ārstu un ēdamzāles personālu.

5.Pirmā vizīte pie ārsta

Dodoties uz ārsta kabinetu, ņemiet līdzi dokumentus, ko jums izsniedza reģistrējoties, nesen veikto izmeklējumu, analīžu rezultātus vai izrakstus no stacionāra (ja pieejami). Ārsts sastādīs jūsu individuālo rehabilitācijas plānu.

6.Procedūru laika grafika sastādīšana

Ar ārsta sastādīto rehabilitācijas plānu, dodieties uz 2.stāva reģistratūru – šeit tiks izveidots procedūru plāns katrai dienai, ko pavadīsiet KRC “Jaunķemeri”. Tepat iespējams ieplānot arī  procedūras, ko ārsts iekļāva rehabilitācijas plānā par papildus maksu, kā arī pieteikties ārstu konsultācijām un izmeklējumiem.
 

7.Pakalpojumu apmaksāšana

Lai taupītu laiku, gan par uzturēšanos, gan procedūrām, ieteicams norēķināties vienā reizē 2.stāva kasē (201.kabinets). Ņemiet līdzi kasei izsniegtos talonus. Brīvdienās, kā arī gadījumos, ja kase ir slēgta, pakalpojumus var apmaksāt arī 1.stāva reģistratūrā.

 8.Lai patīkami pavadīts laiks!

Apmeklējiet rehabilitācijas plānā norādītās procedūras un nodarbības, nekavējiet! Ja nepieciešams veikt korekcijas rehabilitācijas plānojumā, vērsieties 2.stāva reģistratūrā.


Lai patīkams KRC “Jaunķemeri” pavadītais laiks!

Attēls
Pirmā diena KRC Jaunķemeri. Ceļvedis