Nodarbības topošajām māmiņām

Nodarbības topošajām māmiņām

Nodarbības sievietēm īpašajā dzīves brīdī, lai ķermenis un bērniņš justos ērti, harmoniski un veselīgi. Īpaša uzmanība pievērsta elpošanai, kas, apgūta, palīdzēs dzemdībās, kā arī līdzsvaros prātu un emocijas. Nodarbības palīdz kontrolēt svaru, saglabāt labu pašsajūtu visā pirmsdzemdību posmā.

Nodarbības baseinā sniedz labu fizisko slodzi visam organismam, paaugstina izturību un palīdz vieglāk tikt galā ar slodzi dzemdību laikā. Nodarbību laikā nevar gūt traumas, netiek radīta lieka slodze locītavām un saitēm. Ūdens pretestība rada papildus slodzi un tādējādi arī tiek radīts masāžas un limfodrenāžas efekts.

Vingrošana ūdenī ļoti labi palīdz sagatavoties dzemdībām, jo trenē un stiepj visas muskuļu grupas. Vingrojot var iemācīties pareizi elpot un atslābināties. Grūtniecei ūdens nodarbībās ir vienīgā iespēja pagulēt uz vēdera, nejust savu svaru un atslogot mugurkaulu, - pilnībā relaksēties. Baseinā ir plašākas iespējas pildīt daudzveidīgākus vingrojumus, izmantojot dažādu inventāru, piem., noodles, hanteles, bumbas, delis.

Fiziskas aktivitātes grūtniecības laikā mazina nogurumu, uzlabo pašsajūtu un emocionālo stāvokli. Ar speciāliem vingrojumiem iespējams mazināt muguras sāpes, smaguma sajūtu un krampjus kājās, aizcietējumus un citas gaidīšanas laikā aktuālas problēmas.

Treniņš sastāv no iesildīšanās, aerobās daļas, spēka un lokanības vingrinājumiem. Vingrinājumi tiek doti gan guļus uz muguras, gan uz viena sāna gan uz otra, gan četrrapus, gan stāvus uz ceļiem, kā arī vingrinājumi sēdus uz lielās bumbās. Vingrojot, uzmanība tiek vērsta uz pareizu elpošanu, šajā periodā svarīgāko muskuļu grupu treniņu un ērtām pozām. Kustības tiek izpildītas vidējā tempā, ļoti saudzīgi, kas veicina topošās māmiņas pareizu elpošanas ritmu.

NIKE TRAINING CLUB (NTC) ir unikāla, sporta treniņa iedvesmota nodarbība, kas veidota, lai celtu jūsu atlētiskumu. NTC ir grupu nodarbība, kurā izmantotās prasmes, vingrinājumi un principi, pēc kuriem trenējas pat pasaules klases sportisti. Vingrinājumu funkcionalitāte, dažādie to pielietojuma veidi, īpašie nosacījumi un komandas veidošanas treniņi, ļauj nodarbībā sajust sportisko garu un paver ierastos fitnesa apvāršņus. Vienkāršas, pamata kustības ir papildinātas, lai maksimāli paaugstinātu efektivitāti, ko sniedz izmantotās intervāla metodes nodarbībā. Vingrinājumi tiek izpildīti uz laiku, nevis skaitījumu. Kustības ir daudzdimensionālas, var tikt izpildītas dažādās plaknēs, dažādos virzienos, atšķirīgā tempā, kas ļauj nodarbībā piedalīties jebkuram! NIKE TRAINING CLUB nodarbība pievēršas 5 svarīgākajām fiziskajām īpašībām- spēkam, kardio izturībai, ķermeņa centra nostiprināšanai, līdzsvaram, lokanībai. Nodarbībās izmanto – vingrošanas paklāju, stepa solu, hanteles, lecamauklas. Taču, daudzas kustības un vingrinājumu kompleksi neprasa visa inventāra izmantošanu, tāpēc NIKE TRAINING CLUB treniņš var tikt izpildīts arī izmantojot tikai savu ķermeņa svaru. Parasti ir 3 primārie iemesli, kāpēc cilvēks vēlas sākt vingrot - lai zaudētu svaru, nostiprinātu muskulatūru vai attīstītu spēku. NIKE TRAINING CLUB apvieno visus šos mērķus un palīdz sasniegt tos jebkuram, jo nodarbība ir paredzēta gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar vidēju sagatavotības līmeni, un pat augstas klases sportistiem, gan vīriešiem, gan sievietēm! NTC iedvesmo cilvēkus veidot sevi tieši tādus, kādus viņi vēlas sevi redzēt! Kusties, jo tas tev liks justies labāk! Viss ir tevī, liec sajust to arī citiem!