Nodarbības

 

Izmēģiniet kādu no mūsu Fitnesa centra nodarbībām!

 

Fitnesa centrs Jaunķemeri

Fitnesa centrs - aktīva atpūta un relaksācija ikvienam! Fiziskās aktivitātes ir viens no galvenajiem labas veselības priekšnosacījumiem!

Vairāk par katru nodarbības veidu lasiet šeit:

VERVE nodarbībā apvienoti labākie pamatprincipi no jogas un citām vingrošanas sistēmām. Vingrinājumi uzlabos lokanību, atslābinās muskuļus, kā arī sagatavos vēderpreses un muguras dziļo muskulatūru, lai lielāku slodzi izturētu spēka treniņos.

VERVE. Katrā cilvēkā ir dzīves spars, uguns, enerģija, kas liek degt un radīt, dot un iedvesmot, tikai bieži vien ikdienas skrējienā to paši piemirstam un ļaujam tai kvēlei atdzist. VERVE atdzīvina un pamodina, un no jauna ļauj paskatīties uz sevi un savu ķermeni kā instrumentu, kura iespējas ir neierobežotas. Vienkārši jāļaujas…

Basām kājām pa zvaigžņu ceļu … Jaunā VERVE ļauj atvērt acis un atjēgties pludmalē siltā vasaras naktī. Tā liek pēdām sajust mākoņu spilvenus un pludmales smiltis... vizualizēt savus mazos un lielos mērķus... un sapņus. Tā ļauj ieslīgt sevī caur kustību plūsmu, un atvērties BRĪVĪBĀ, būt tādam kāds esi. Ķermeni iepriecinās daudzās rotācijas un gurnu atvēršanas kustības, kas atslābinās pēc sēdošā darba noguruma. Ķermenis tiks pieliets saules un enerģijas.

VERVE programma pārliecinoši ierindojas to treniņu sarakstā, kas var kļūt par ikviena pirmo treniņu, atsākot vingrošanas gaitas. Vingrinājumi izvēlēti tā, lai viegli varētu piedalīties arī tie, kuri no jauna iepazīst savu ķermeni.

ROCK’N’CORE - īpaši izveidota programma, kas koncentrēta uz vēdera preses un muguras muskulatūras nostiprināšanu. Spēka vingrinājumi tiek izpildīti gan ar ķermeņa svaru, gan ar apsmagojumu. Nodarbībā iekļauti kardio intervāli. Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem.

ROCK'N'CORE ne tikai nostiprina ķermeņa centru un uzlabo stāju, bet arī vienmērīgi nodarbina visas lielās muskuļu grupas, vēl vairāk iedarbinot metabolismu un tavu pietuvošanos ideālajām ķermeņa formām.

NIKE TRAINING CLUB (NTC) ir unikāla, sporta treniņa iedvesmota nodarbība, kas veidota, lai celtu jūsu atlētiskumu. NTC ir grupu nodarbība, kurā izmantotās prasmes, vingrinājumi un principi, pēc kuriem trenējas pat pasaules klases sportisti. Vingrinājumu funkcionalitāte, dažādie to pielietojuma veidi, īpašie nosacījumi un komandas veidošanas treniņi, ļauj nodarbībā sajust sportisko garu un paver ierastos fitnesa apvāršņus. Vienkāršas, pamata kustības ir papildinātas, lai maksimāli paaugstinātu efektivitāti, ko sniedz izmantotās intervāla metodes nodarbībā. Vingrinājumi tiek izpildīti uz laiku, nevis skaitījumu. Kustības ir daudzdimensionālas, var tikt izpildītas dažādās plaknēs, dažādos virzienos, atšķirīgā tempā, kas ļauj nodarbībā piedalīties jebkuram! NIKE TRAINING CLUB nodarbība pievēršas 5 svarīgākajām fiziskajām īpašībām- spēkam, kardio izturībai, ķermeņa centra nostiprināšanai, līdzsvaram, lokanībai. Nodarbībās izmanto – vingrošanas paklāju, stepa solu, hanteles, lecamauklas. Taču, daudzas kustības un vingrinājumu kompleksi neprasa visa inventāra izmantošanu, tāpēc NIKE TRAINING CLUB treniņš var tikt izpildīts arī izmantojot tikai savu ķermeņa svaru. Parasti ir 3 primārie iemesli, kāpēc cilvēks vēlas sākt vingrot - lai zaudētu svaru, nostiprinātu muskulatūru vai attīstītu spēku. NIKE TRAINING CLUB apvieno visus šos mērķus un palīdz sasniegt tos jebkuram, jo nodarbība ir paredzēta gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar vidēju sagatavotības līmeni, un pat augstas klases sportistiem, gan vīriešiem, gan sievietēm! NTC iedvesmo cilvēkus veidot sevi tieši tādus, kādus viņi vēlas sevi redzēt! Kusties, jo tas tev liks justies labāk! Viss ir tevī, liec sajust to arī citiem!

Nodarbības ar Smovey riņķiem ir piemērotas ikvienam! Nodarbības ir lieliski piemērotas treniņiem telpās un ārējā vidē, kuras vienlaicīgi apvieno fizioterapiju, fitnesu un veselības veicināšanu.

Pareizi veikti vingrinājumi ar vibrējošiem SMOVEY riņķiem:

 • aktivizē ap 97 % ķermeņa muskulatūras,
 • stiprina muskuļus,
 • labvēlīgi ietekmē locītavu veselību un kustīgumu,
 • iekustina un uztur ķermeņa augšdaļas muskuļus,
 • veicina un uzlabo asinsriti,
 • stabilizē asinsspiedienu,
 • uzlabo koordināciju,
 • trenē izturību,
 • veicina vielmaiņu,
 • uzlabo gremošanu,
 • aktivizē dziļo muskulatūru,
 • uzlabo un stabilizē stāju,
 • stiprina vēdera un muguras muskulatūru,
 • nostiprina saistaudus,
 • mazina nervozitāti un spriedzi,
 • mazina lieko svaru.

Saudzīga vingrojumu sistēma un skaista ķermeņa izkopšanas metode, kas apvieno sevī spēka, lokanības un elpošanas vingrinājumus. Pilates ietver sevī “austrumu” vingrošanas disciplīnas – lokanības, elpošanas un līdzsvara atjaunošanas metodes, kā arī no “rietumiem” nākušās – ķermeņa spēka un sirdsdarbības metodes. Prasa lielu uzmanību un kustību precizitāti. Regulāri nodarbojoties,tās palielina muskuļu spēku, izkopj stāju, uzlabo līdzsvara izjūtu, atslogo mugurkaulu, nodrošina efektīvu asinsrites sistēmas darbību, atbrīvo ķermeni un nomierina prātu. Šajā vingrojumu sistēmā darbojas princips no vienkāršā uz sarežģītāko, no zemākā uz augstāko līmeni, tāpēc nodarbības var apmeklēt jebkurš.

TABATA - Augstas intensitātes intervāla treniņš, kas sastāv no 4 minūšu cikliem, kas sadalās 20 sekundēs intensīva darba ar 10 sekunžu atpūtas pauzēm. Nodarbības mērķis uzlabot fizisko izturību, paātrināt vielmaiņu un nostiprināt veselību. Nodarbība paredzēta gan sievietēm, gan vīriešiem ar iepriekšējo treniņu pieredzi un fizisko sagatavotību.

Vingrojumu kopums, kuru laikā tiek viedota muskuļu korsete, kuras pamatfunkcija ir maksimāli atslogot kaulu sistēmu un mugurkaulu. Nodarbība piemērota jebkuram sagatavotības līmenim. Ietver sevī spēka, lokanības, koordinācijas un līdzsvara vingrojumus, lai nostiprinātu mugurkaula muskuļu korseti, kas palīdz saglabāt staltu stāju, labu pašsajūtu, mazina sāpes mugurā un sēdoša darba radīto nogurumu, pasargā no traumām veicot fizisku darbu. Nodarbībā papildus izmanto dažādu fizioterapijas inventāru – lielās un mazās vingrošanas bumbas, hanteles, elastīgās gumijas, līdzsvara paklājus, u.c.

Fitball vingrošanas nodarbības ir piemērotas ikvienam jebkurā vecumā. Vidējas intensitātes nodarbība uz lielajām vingrošanas bumbām. Nodarbības piemērotas jebkura vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņiem. Nodarbības ir aizraujošas un interesantas, labi attīsta kustību koordināciju un līdzsvaru, jo lai noturētos uz bumbas, pastāvīgi jākoncentrējas un jāstrādā pat vismazākajiem muskuļiem. Tā kā bumbas ir elastīgas, tās nodrošina saudzējošu slodzi mugurkaulam un locītavām. Nodarbībā papildus var tikt izmantotas hanteles, nūjas, gumijas, u.c. fizioterapijas inventārs. Fitball vingrošanas nodarbības iesaka arī muguras sāpju gadījumā, jo regulāri vingrojot uz bumbas, uzlabojas mugurkaula un iegurņa stāvoklis, tiek līdzsvarots spiediens uz starpskriemeļu diskiem.

Akva aerobikas nodarbību laikā ūdens plūsma uzlabo ādas elastību, izlīdzinās un samazinās zemādas tauku slānis - celulīts. Ūdensaerobika īpaši ieteicama cilvēkiem ar mugurkaula un locītavu problēmām, jo ūdens izstumšanas spēks mazina slodzi. Muskuļi saņem papildus slodzi, pārvarot ūdens dabīgo pretestību. Ūdenī organismā aktivizējas vielmaiņa, un rezultātā tiek iztērēts daudz vairāk enerģijas, nekā pie tāda paša darba uz zemes. Ūdens spiediens uzlabo asins cirkulāciju, stimulē sirds – asins vadu sistēmu.

* Nodarbības piemērotas jebkuram fiziskās sagatavotības līmenim un peldētnepratējiem.

Body Toning ir kardio un spēka slodzes vingrojumu apvienojums ķermeņa formas veidošanai.Tie ir vingrinājumi ar pretestību, izmantojot savu ķermeņa svaru, dažādu inventāru ( hanteles, smaguma stieņus u.c) un trenažierus. Vingrojumi tiek izpildīti vairākas reizes ar mērķi nostiprināt un tonizēt ķermeņa muskuļus. Fiziskajai formai un veselības stāvoklim piemērots spēka treniņš palīdz veidot skaistu muskuļu reljefu, stiprina saites, locītavas, kaulus, kā rezultātā ir mazāks risks saslimt ar osteoporozi.

Kardiotreniņi uzlabo kardiovaskulārās sistēmas darbību, aerobās slodzes izturību un nostiprina
muskulatūru.

Vidējas intensitātes nodarbība.

Hatha joga ir viena no populārākajām jogas formām un, pielāgota rietumu cilvēka dzīvesstilam, ietver stiepšanās, elpošanas un relaksācijas vingrojumus un dažreiz arī meditāciju. Katra nodarbība pievērš uzmanību noteiktam ķermeņa aspektam, piemēram, dažās nodarbībās vairāk uzmanības pievēršam fiziskajiem vingrinājumiem jeb āsanām, turpretim citās koncentrējamies uz relaksāciju, elpošanas regulēšanu un meditāciju.

Joga nidra – tā ir pilnīga atslābināšanās un prānas uzņemšanas nodarbība, tās laikā notiek pilnīga fiziska, garīga un emocionāla relaksācija. Šis ir īpašs meditācijas veids, kas ļauj atslābināt ķermeni un prātu, pārvaldīt stresu un izjust līdzsvara stāvokli. Joga Nidras prakses laikā fiziskais ķermenis atrodas miega stāvoklī, bet prāts darbojas dziļākos apziņas līmeņos. Šīs nodarbības laikā ir iespēja likvidēt iekšējos šķēršļus, pretestību un blokus, lai sakoncentrētu enerģiju savu plānu un vēlmju realizācijai.

Ar jogu nidru var nodarboties visi, bet it īpaši tie, kam ir grūtības atslābināties, kam pietrūkst
enerģijas,ir hronisks nogurums, visiem, kas vēlās pilnveidot sevi!

Jogas terapija mugurkaula veselībai ir piemērota stājas uzlabošanai, ka arī tiem, kam ir muguras sāpes, liela fiziskā slodze, sēdošs darbs vai mazkustīgs dzīvesveids. Nodarbība ir īpaši piemērota tiem, kas daudz laika pavada datora. Nodarbība ir vērsta uz muguras problēmu mazināšanu, īpašu uzmanību pievēršot mugurkaulam un muguras muskuļiem. 

Hidroterapija ar akva trenažieri ir īpaša fizioterapijas metode, kas palīdzēs atjaunot un uzlabot Jūsu veselību. Efektīvi sadedzina kalorijas un samazina svaru, nostiprina ādu un iedarbīga cīņā ar celulītu, aktīvi uzlabojās asinsrite un sirdsdarbība. Nodarbības mazina locītavu sāpes samazinās šķidruma aizture, uzlabojās limfas attece un imūnsistēma.

Zumba ir dejas fitness Latīņamerikas mūzikas ritmos. Tas ir unikāls fitnesa virziens, kurš sevī ietver ritmu, dejas horeogrāfiju un fitnesu. Zumba izmanto aerobā treniņa un intervālu treniņa principus, kas ļauj dalībniekiem nodarbībās gūt maksimālu labumu. Pēc lēnāka salsas ritma seko ātrāks merenges ritms. Pēc augstākas intensitātes kustībām seko zemākas intensitātes kustības, kas rada dažādību un pārmaiņas. Tā paaugstinās prieka faktors, un tas ļauj cilvēkiem ar dažādu fizisko sagatavotību regulēt intensitātes līmeni atbilstoši savām spējām un vajadzībām. Nodarbībā stundas laikā ir iespējams sadedzināt līdz 700 kcal. Lai piedalītos zumbas nodarbībās, iepriekšēja deju pieredze nav nepieciešama. Zumbas deju horeogrāfija tiek veidota tā, lai jebkurš dalībnieks viegli spētu sekot līdzi deju kustībām. Nodarbībā Jūs sagaidīs profesionāls zumbas pasniedzējs, kas sagatavojis horeogrāfiju tā, lai to būtu viegli atkārtot. Katra zumbas nodarbība notiek dzīvespriecīgas mūzikas pavadījumā, kas uzlabos Jūsu garastāvokli un labsajūtu visai dienai.

Total Stretch (no angļu valodas „stretch” – stiepties, stiepšanās) – vingrojumu komplekss, kas paredzēts muskuļu stiepšanai, ķermeņa elastības, vitalitātes attīstīšanai, organisma atveseļošanai un psihiski emocionālā stāvokļa uzlabošanai. Bez tam strečings – tā ir lieliska pret stresa terapija, kas palīdzēs Jums atbrīvoties no noguruma un spriedzes. Tas ir ieteicams kā līdzeklis muskuļu, asinsrites traucējumu, kā arī kustību traucējumu ārstēšanas profilaksē. Stiepšanās palīdz palielināt locītavu kustīgumu, palielina ķermeņa elastību. Regulāras stiepšanās nodarbības paaugstina muskuļu un saišu elastību, kas samazina traumatisma iespēju un pazemina sāpju sindroma līmeni. Vingrojumi uzlabo kustību koordināciju, stāju un locītavu elastību, palielina izturību un muskuļu spēku, ievērojami samazina atveseļošanās periodu pēc stresa un pārpūles izraisītām sekām.